Przekładnie brevini

O Firmie

Firma IOW Service działa na polskim rynku od 1993 roku. Posiadamy niezbędną wiedzę, wykwalifikowany personel oraz doświadczenie, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Naszym głównym celem jest szybkie wsparcie klientów poprzez profesjonalną obsługę serwisową oraz natychmiastową wysyłkę części zamiennych z magazynu. Posiadamy swoje oddziały w Czechach i Bułgarii. Obsługujemy swoich klientów na całym świecie. Naszym atutem jest mobilna stacja serwisowa, która działa na terenie całej Polski i Czech.

Jesteśmy największym centrum serwisowym DANA na świecie. Serwisujemy przekładnie i motoreduktory DANA BREVINI, PIV. W ofercie znajdą Państwo łańcuchy lamelowe do przekładni BREVINI i PIV. W ramach usług serwisowych zajmujemy się układami napędowymi tj. mostami, przekładniami (planetarnymi, walcowo – stożkowymi, przemysłowymi itp.) skrzyniami biegów, zmiennikami momentów, wałami napędowymi, motoreduktorami i wariatorami.
W naszym asortymencie posiadamy części zamienne przeznaczone do maszyn budowalnych, rolniczych, górniczych, przeładunkowych i terminalowych.